Služby

Prezentace podrobnosti

Špatné prezentace zabíjí dobré myšlenky. Na vaší myšlence jste pracovali dlouho a pravděpodobně s celým týmem. Vaše řešení je komplexní. Teď máte příležitost. 20 minut. Připravit, pozor, teď …

Strategie podrobnosti

Kolem stolu se sešli vaši nejlepší lidé a očekávají, že během několika  hodin shrnete brilantní strategii. Jak tuto příležitost využijete? Facilituji strategické workshopy se zaměřením na obchodní příležitosti, transformaci a produktové inovace.

Firemní kultura podrobnosti

Jak si představuji zdravou organizační kulturu? Takovou, kde se inspirace přicházející zvrchu spojuje s energií přicházející zespoda.

Změna podrobnosti

Časy se mění. Mění se jak pracujeme, jak přemýšlíme, v co věříme. A z těchto změn vznikají nové produkty, nový business, transformace celých organizací. 

Marketing podrobnosti

Každá firma se snaží vypořádat s podobnou výzvou: jak se odlišit od konkurence a jak budovat vztahy se svými klienty. Jak nebýt firmou od které lidé kupují, ale firmou kterou mají také rádi. 

Black box podrobnosti

Překvapení, která neobjevíte ve standardním treninku. Témata z psychologie, designu , kreativity nebo managementu, která z různých důvodů zůstávají v blackboxu.