Strategie

Kolem stolu se sešli vaši nejlepší lidé a očekávají, že se během několika hodin shodnete na brilantní strategii. Jak tuto příležitost využijete. Facilituji strategické workshopy se zaměřením na obchodní příležitosti, produktové inovace a firemní transformaci.

Služby

Při facilitaci komplexních workshopů dochází k treninku mimochodem. Díváme se na příležitosti z různých perspektiv, kombinujeme analytické a kreativní přístupy a podporujeme systémové myšlení:

  • facilitace skupin
  • individuální coaching
  • komunikace výstupů

 

GAMESTORMING

Gamestorming je technika facilitace workshopů zaměřených na inovace, strategii a týmovou shodu. Gamestorming je vhodný všude tam, kde výzvy spočívají v hledání nových možností a řešení nestandardních sinuací. Proces je postaven na simulaci, hře, hypotézách a jejich ověřování. To vše formou, která je jak efektivní, tak zábavná.

GAMESTORMING

Business Model Inovace

Workshop  je určen senior manažerům s cílem získat ucelený pohled na business model organizace. Přehledně dává do souvislostí základní podnikatelské funkce od marketingu, produktového vývoje, financí, distribuce až po IT. Tým získá efektivní nástroj jak vést diskusi o možných inovacích bez toho, aniž by se utápěl v neproduktivních schůzích.

Business Model Inovace